Каталог товарів

Фільтри

Ексклюзивні бренди

Категорії

Підкатегорії

Вага

Пакування

Loading...

На потужностях та за технологіями:

 • Калинка-25Т телятко 90-180днів(8412_25)

  Калинка-25Т телятко 90-180днів(8412_25)

  100% гранульований комбікорм для телят ТМ «Калинка» (8412) Для телят (від 3 до 6 міс) Комбікорм для телят ТМ «Калинка» застосовується з 3 місячного віку. До складу кормів входить тільки добірна, високоякісна, перевірена в лабораторії MasterLab сировина, що відповідає найжорсткішим європейським нормам і стандартам. Корм виготовляється на обладнанні нових європейських стандартів під контролем голландських фахівців, що дозволяє виготовляти продукт високої якості, що особливо важливо для виробництва стартових і престартових кормів. Грануляція кормів відбувається при гранично допустимих температурах, це дозволяє зберегти всі корисні активні речовини і вітаміни. Використовуючи наші рекомендації за змістом, Ви маєте можливість створити своє ефективне господарство європейського рівня. Склад: кукурудза, висівки пшеничні, пшениця, білкова сировина рослинного походження, мінеральна сировина, вітамінно-мінеральний премікс, інгібітор плісняви.

  Вага: 25 кг

 • Калинка-25Т телятко 5-90днів(8407_25)

  Калинка-25Т телятко 5-90днів(8407_25)

  100% гранульований комбікорм для телят ТМ «Калинка» Телятко (8407) Для телят (5-90 днів) Комбікорм для телят ТМ «Калинка» застосовується з 5 дня життя. До складу кормів входить тільки добірна, високоякісна, перевірена в лабораторії MasterLab сировина, що відповідає найжорсткішим європейським нормам і стандартам. Корм виготовляється на обладнанні нових європейських стандартів під контролем голландських фахівців, що дозволяє виготовляти продукт високої якості, що особливо важливо для виробництва стартових і престартових кормів. Грануляція кормів відбувається при гранично допустимих температурах, це дозволяє зберегти всі корисні активні речовини і вітаміни. Використовуючи наші рекомендації за змістом, Ви маєте можливість створити своє ефективне господарство європейського рівня. Склад: пшениця, білкова сировина рослинного походження, висівки пшеничні, кукурудза, мінеральні добавки, вітамінно-мінеральний премікс, інгібітор плісняви, ароматизатор.

  Вага: 25 кг

Показано 1 - 2 з 2 товарів
Показано 1 - 2 з 2 товарів

Продукція ТМ Калинка продається виключно через дилерсько-дистриб’юторську мережу.

ТОВ “Трау Нутришин Україна” представлено у всіх областях України. Регіональні менеджери допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого господарства, а також нададуть консультацію щодо умов співпраці.