Про нас

ТМ Калинка – це український продукт європейської якості, що був розроблений спеціально під потреби невеликих ферм та приватних господарств на базі провідних технологій і наукових здобутків корпорації Нутреко у галузі тваринництва.

Калинка

Торговельна марка “Калинка” – це надійне рішення для невеликих ферм та приватних господарств, які зацікавлені у якісних комбікормах та концентратах для тварин.

Контроль сировини та усіх етапів виробництва забезпечує високу якість та ефективність комбікормів та БМВД «Калинка». Виробничі потужності корпорації Нутреко в Україні та ще 39 країнах світу відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки для навколишнього середовища.

ТОВ “Трау Нутришин Україна”представляє в Україні світового лідера з виробництва інноваційних продуктів для тваринництва  - Трау Нутришин (у складі корпорації Нутреко). Трау Нутришин розробляє, досліджує та успішно застосовує рішення і продукти для різних типів тварин, відповідно до їх потреб та показників продуктивності. Команда “Трау Нутришин Україна” забезпечує повний цикл – від виробництва до продажу на умовах найбільш зручних для місцевого сільгоспвиробника.

Комбікорми і БВМД ТМ “Калинка” забезпечують здоров’я тварин та чудовий смак м’яса птиці, свиней, ВРХ та кролів без використання антибіотиків, гормонів та штучних стимуляторів росту. Обираючи “Калинку”, ви покращуєте якість вашої продукції та економите одночасно.

Власна лабораторія на території заводу “Трау Нутришин Україна” здійснює постійний контроль сировини для виробництва кормів, контроль в процесі виробництва та контроль готової продукції. 

Гарантований строк придатності комбікормів і БВМД ТМ “Калинка” становить 6 місяців.

Продукція ТМ “Калинка” продається виключно через дилерсько-дистриб’юторську мережу. 

ТОВ “Трау Нутришин Україна” представлено у всіх областях України. Регіональні менеджери допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого господарства, а також нададуть консультацію щодо умов співпраці. 

Зв’язатися з менеджером або дистриб’ютором у своєму регіоні Ви можете тут.