Відеоролик про завод Трау Нутришин, де виробляється Калинка.
ПРО НАС

ТМ Калинка – торгова марка комбікормів для населення компанії Голландський корм – спільного підприємства з європейським лідером в кормовиробництві Трау Нутришин (Голландія). Сьогодні ТМ Калинка – визнаний новий лідер на ринку високоякісних комбікормів та концентратів для господарств населення в Україні. Комбікорми і БВМД ТМ Калинка виробляються за голландськими технологіями на новому заводі компанії Трау Нутришин під контролем голландських спеціалістів. Детальну інформацію про компанію та її виробництво Ви можете знайти на сайті www.dutchfeed.com.ua.

Повнораціонні комбікорми і БВМД ТМ Калинка дозволяють вирощувати здорову й з природними смаковими властивостями м’яса птицю, свиней, ВРХ та кролів а також отримувати яйця без використання антибіотиків, гормонів та штучних стимуляторів росту в присадибних господарствах населення використовуючи європейські передові технології. Однією з найбільших переваг наших кормів є потрійний контроль якості в лабораторії MasterLab («МастерЛаб»), яка встановлена на заводі: контроль якості сировини для виробництва кормів, контроль безпосередньо в процесі виробництва та контроль готової продукції. Це дозволяє виробляти продукцію постійно високої якості.

Гарантований строк придатності комбікормів і БВМД ТМ Калинка 6 місяців.

Продукція ТМ Калинка продається виключно через дилерсько-дистриб’юторську мережу. ТОВ Голландський корм має широку мережу регіональних представництв по всій території України, менеджери яких на місцях надають необхідну допомогу партнерам та клієнтам нашої дилерсько-дистриб’юторської мережі. Зв’язатися з менеджером в своєму регіоні Ви можете тут.