ПРО НАС

ТМ Калинка – торгова марка комбікормів для населення від Трау Нутришин Україна - дочірньої компанії європейського лідера в кормовиробництві та годівлі тварин, - корпорацї Нутреко (Голландія).

Насьогодні ТМ Калинка – визнаний новий лідер на ринку високоякісних комбікормів та концентратів для господарств населення в Україні. Комбікорми і БВМД ТМ Калинка виробляються за голландськими технологіями на новому заводі компанії Трау Нутришин Україна з дотриманням усіх стандартнів якості корпорації Нутреко.

Трау Нутришин – це світовий лідер з виробництва інноваційних спеціалізованих продуктів, преміксів та надання послуг з питань годівлі для сектору тваринництва. Трау Нутришин пропонує рішення з питань годівлі для кожного окремого виду тварин: нові підходи у питаннях годівлі, продукти, а також розробку різноманітних «ноу-хау» під час досліджень поживності компонентів та раціонів. Працівники компанії Трау Нутришин Україна повністю займаються виробничим, операційним циклами та продажем .

Повнораціонні комбікорми і БВМД ТМ Калинка дозволяють вирощувати здорову й з природними смаковими властивостями м’яса птицю, свиней, ВРХ та кролів а також отримувати яйця без використання антибіотиків, гормонів та штучних стимуляторів росту в присадибних господарствах населення використовуючи європейські передові технології. Однією з найбільших переваг наших кормів є потрійний контроль якості в лабораторії MasterLab («МастерЛаб»), яка встановлена на заводі: контроль якості сировини для виробництва кормів, контроль безпосередньо в процесі виробництва та контроль готової продукції. Це дозволяє виробляти продукцію постійно високої якості.

Гарантований строк придатності комбікормів і БВМД ТМ Калинка 6 місяців.

Продукція ТМ Калинка продається виключно через дилерсько-дистриб’юторську мережу. ТОВ Трау Нутришин Україна має широку мережу регіональних представництв по всій території України, менеджери яких на місцях надають необхідну допомогу партнерам та клієнтам нашої дилерсько-дистриб’юторської мережі. Зв’язатися з менеджером або дистриб’ютором у своєму регіоні Ви можете тут.